Seminarium

Magazyn i produkcja przyszłości
na wyciągnięcie ręki.

HKK Group, Zebra Technologies, GS1 Polska oraz Politechnika Poznańska zapraszają na seminarium, podczas którego przedstawimy nowoczesne technologie i rozwiązania usprawniające współczesne procesy logistyczne i produkcyjne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w wiosennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej i produkcji.

Formularz rejestracji:

Szanowni Państwo w celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w seminarium, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Szanowni Państwo, informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w seminarium. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, a tych z Państwa, którzy tym razem nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, już teraz serdecznie zapraszamy na podobne seminaria, które z pewnością będziemy jeszcze organizowali w tym roku.

Kontakt i informacje:

Bartłomiej Dobrzyński
Kierownik Marketingu
tel. +48 721 688 787
b.dobrzynski@hit-kody.com.pl

Program Seminarium:

Dołącz do wydarzenia i skorzystaj z wiedzy ekspertów z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W trakcie seminarium będziesz mógł fizycznie doświadczyć przebiegu najważniejszych procesów logistycznych, wspartych przez system zarządzania magazynem Digitio WMS oraz najnowocześniejsze dostępne na rynku narzędzia wspierające procesy produkcji.

Godz. 9:30 – Rejestracja, powitalna kawa i przekąski.

Godz. 10:00Część 1 – Procesy przyjęcia, składowania, kompletacji i wydania towaru z magazynu.

  • Jak usprawnić proces przyjęcia przy użyciu systemu WMS i nowoczesnych urządzeń Auto ID Zebra?
  • Popraw jakość podstawowych danych o produktach dzięki urządzeniom wymiarującym Cubiscan.
  • Czy możesz lepiej składować towary w swoim magazynie? Nowa jakość organizacji przestrzeni dzięki profesjonalnemu oznakowaniu magazynu.
  • Kompletacja i wydanie towaru z magazynu: drukarki etykiet Zebra i integracja z systemami kurierskimi.

Godz. 11:00 – Część 2 – Wsparcie procesów produkcji.

  • Przedstawienie systemu Digitio Factory oferującego zaawansowane harmonogramowanie, analizę statystyczną i prognozę produkcji w oparciu o technologię Digital Twin.

Godz. 11:30 – Przerwa kawowa

Godz. 12:15 – Część 3 – Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki.

  • Nowoczesne rozwiązania dla produkcji i logistyki – Machine Vision i Fixed Industrial Scanning.
  • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o RFID, ale baliście się zapytać. 
  • Rozwiązania i usługi Blue Yonder – WMS, Category Management, Demand & Fulfillment.
  • Kody Kreskowe i standardy GS1 dla logistyki i produkcji.

Godz. 14:00 – Lunch

Godz. 14:45 – Zwiedzanie Browarów Warszawskich. Na uczestników seminarium czekać będzie upominek w formie zestawu piwa do zabrania ze sobą.

Kontakt i informacje:

Bartłomiej Dobrzyński
Kierownik Marketingu
tel. +48 721 688 787
b.dobrzynski@hit-kody.com.pl

Podziękowania należą się oczywiście naszym partnerom, którzy wsparli nas organizacyjnie i merytorycznie – w pierwszej kolejności Zebra Technologies, a także GS1 Polska i Politechnika Poznańska.

Seminarium było doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań i trendów w zakresie oprogramowania WMS , sprzętu Auto ID, wymiarowania Cubiscan, czy technologii RFID. Nie zabrakło także przestrzeni, aby przedstawić topowe rozwiązania w zakresie automatyki, Machine Vision i Fixed Industrial Scanning, co ze znanym sobie entuzjazmem, uczynił nasz kolega Sulisław Słomski.

Dr inż. Krzysztof Żywicki przedstawił efekt naszej dotychczasowe współpracy z Politechniką Poznańską. Mowa tutaj o zintegrowanej platformie Manufacturing Operations Management, dzięki której przedsiębiorcy będą w stanie przejąć pełną kontrolę nad procesami mającymi miejsce w ich fabrykach i magazynach Projekt Digitio został wsparty środkami z funduszu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

W kolejnych panelach uczestnicy mogli poznać nowości z oferty terminali i rozwiązań noszonych marki Zebra, które przedstawił Marcin Kalisiak.

Swoje wystąpienie miał również Maciej Krupa, odpowiedzialny w naszej firmie za systemy i rozwiązania Blue Yonder. Zainspirował on wszystkich tematem uczącego się łańcucha dostaw (Cognitive Supply Chain) i wynikających z tego realnych korzyści dla biznesu.

W trakcie seminarium nie mogło także zabraknąć miejsca dla wiedzy o standardach GS1, kodach kreskowych, czy kodach 2D, które coraz częściej wykorzystywane są w rozszerzonej identyfikacji produktów.

Na zakończenie odbyło się spotkanie z przewodnikiem, który opowiedział o bogatej historii Browarów Warszawskich, na terenie których odbywało się seminarium. Każdy z uczestników miał również możliwość spróbowania kraftowego piwa.

Do zobaczenia na kolejnych tego typu wydarzeniach, które będziemy organizować w tym roku!

Zobacz jak było na Seminarium w Poznaniu

Partnerzy Seminarium:

Logo Politechniki Poznańskiej