Seminarium

Inteligentny magazyn:
wykorzystaj potencjał nowych technologii.

HKK Group, Honeywell, oraz GS1 Polska, zapraszają na seminarium poświęcone wykorzystaniu potencjału nowoczesnych technologii w działaniu inteligentnego magazynu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w jesiennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej.

Formularz rejestracji:

Szanowni Państwo, informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w seminarium. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, a tych z Państwa, którzy tym razem nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, już teraz serdecznie zapraszamy na podobne seminaria, które z pewnością będziemy organizowali w roku 2024.

Kontakt i informacje:

Bartłomiej Dobrzyński
Kierownik Marketingu
tel. +48 721 688 787
b.dobrzynski@hit-kody.com.pl

Program Seminarium:

Dołącz do wydarzenia i skorzystaj z wiedzy ekspertów z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W trakcie seminarium będziesz mógł fizycznie doświadczyć przebiegu najważniejszych procesów magazynowych, wspartych najnowocześniejszą dostępną na rynku technologią.

Godz. 9:30 – Rejestracja

Godz. 10:00 – Rozpoczęcie Seminarium

Godz. 10:10 – Część 1 – Procesy przyjęcia i składowania oraz wolumetryka magazynowa.

  • Jak usprawnić proces przyjęcia przy użyciu systemu HKK WMS i nowoczesnych urządzeń auto ID Honeywell?
  • Popraw jakość podstawowych danych o produktach dzięki urządzeniom wymiarującym Cubiscan.
  • Czy możesz lepiej składować towary w swoim magazynie? Nowa jakość organizacji przestrzeni dzięki profesjonalnemu oznakowaniu magazynu.

Godz. 11:20 – Przerwa kawowa

  • Dla zainteresowanych przeprowadzimy prezentacje zagadnień związanych z operational inteligence oraz BlueYonder WMS.

Godz. 12:00 – Część 2 – Procesy kompletacji i wydania oraz rola kodów kreskowych.

Godz. 13:30 – Lunch

Godz. 14:30 – Zwiedzanie Browaru i możliwość degustacji piwa kraftowego. Na wszystkich uczestników seminarium czekać będzie dodatkowo upominek w formie zestawu piwa do zabrania ze sobą.

Pobierz ulotkę informacyjną (PDF) >>

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w jesiennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej.

Była to doskonała okazja aby poznać najnowsze rozwiązania i trendy w zakresie oprogramowania WMS, sprzętu AutoID i oznakowania. Podziękowania należą się oczywiście naszym partnerom, którzy wsparli nas organizacyjnie i merytorycznie – Honeywell, GS1 Polska i Innoship.

Podczas seminarium zaprezentowaliśmy podstawowe procesy magazynowe odbywające się w systemie HKK WMS takie jak przyjęcie, składowanie, kompletację multi order picking z wykorzystaniem technologii Voice, kończąc na wydaniu wspartym platformą Innoship.

W kolejnych panelach uczestnicy mogli poznać bestsellerowe rozwiązania z oferty terminali, skanerów czy drukarek etykiet Honeywell. Opowiedzieliśmy także o realnych korzyściach płynących z właściwej master daty, dzięki wykorzystaniu urządzeń do wymiarowania Cubiscan i Apache od AKL-tec GmbH.

W trakcie naszego seminarium nie mogło także zabraknąć miejsca dla wiedzy o standardach GS1, kodach kreskowych, czy kodach 2D, które coraz częściej wykorzystywane są w rozszerzonej identyfikacji produktów.

Na zakończenie odbyło się zwiedzanie Browaru Wiatr połączone z pasjonującą opowieścią o kraftowym piwie, które było upominkiem dla wszystkich naszych gości

Do zobaczenia na kolejnych seminariach w 2024 roku!

Partnerzy Seminarium: