Jesteś tutaj:

O nas

/

O nas

HKK Group
Jedna firma, tyle możliwości!

Już od 30 lat wspieramy optymalizację procesów logistyki i produkcji.

Współpracujemy z Klientami z niemal każdej branży i o każdym zakresie wielkości organizacji. Potrzeby optymalizacyjne w tych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa są bardzo różnorodne. Aby im sprostać, przyjęliśmy koncepcję jak najszerszego, holistycznego profilu naszej działalności. Na HKK Group (historycznie HIT – Kody Kreskowe) składają się działy: Systemów Informatycznych, Rozwoju Oprogramowania, Rozwiązań Sprzętowych Auto ID, Znakowania i Druku Cyfrowego, Rozwiązań Automatyki, Etykiet i Serwisu. To dzięki tak rozwiniętej strukturze, jesteśmy w stanie Wam pomóc w sposób kompleksowy. 

 

Dział sprzętowy i IT
Nasi partnerzy:

Jak działamy? Poznaj główne zasady,
którymi się kierujemy.

Liczy się działanie mądre, sprawne i efektywne.

To hasło przyświeca naszym Doradcom, Konsultantom, Drukarzom czy Analitykom. W naszej pracy kierujemy się między innymi tymi zasadami:

Uczciwość i wiedza

W sposób transparentny i uczciwy analizujemy wyzwania przedstawiane nam przez klientów, a następnie przedstawiamy drogę do ich jak najbardziej efektywnego rozwiązania. 

Rzetelność i solidność

Nasze zadania wykonujemy rzetelnie. Projekty realizowane przez naszych współpracowników są prowadzone od A do Z. Naszą filozofią jest rzeczywiste rozwiązywanie stawianych przez nami wyzwań.

Orientacja na efekty

Już podczas analizy nasz klient dowiaduje się, jakie będą realne efekty wynikające ze współpracy. Naszą ambicją jest, aby oczekiwane rezultaty pokryły się tymi uzyskanymi w rzeczywistości.

Trochę historii

Działamy na rynku od 30 lat

Początki naszej przygody ze światem automatycznej identyfikacji sięgają roku 1993 (pod inną formą prawną). W tej formie organizacyjnej oraz pod tą nazwą działamy od roku 1997. Z roku na rok powiększa się grono naszych współpracowników, obsługiwanych rynków, czy systemów i technologii, które wdrażamy.

lat doświadczenia
0
klientów
90 +
obsługiwanych krajów
5
współpracowników
1

Nie tylko biznes, ale również wpływ na środowisko

Chcemy, aby nasz praca nie koncentrowała się na osiąganiu wyłącznie rezultatów komercyjnych.

Od lat realizujemy programy mające na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko zewnętrzne. Równolegle dbamy o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych współpracowników oraz angażujemy się w ważne sprawy społeczne.

Ekologia w HKK

Posiadamy Certyfikaty Systemu Zarządzania ISO

Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 14001:2015

W 2024 roku uzyskaliśmy certyfikację dla normy Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015 oraz odnowienie certyfikatu potwierdzającego spełnienie wymogów normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Od 2006 roku jesteśmy posiadaczami certyfikatu ISO 9001, a od 2018 roku certyfikatu ISO 9001:2015. Wszystkie certyfikaty zostały wystawione przez wiodące światowe towarzystwo klasyfikacyjne DNV.

Certyfikaty obejmują następujący zakres: projektowanie i wdrażanie systemów logistycznych, sprzedaż, serwis oraz integracja urządzeń do automatycznej identyfikacji danych, doradztwo logistyczne. Produkcja poligraficzna etykiet, produkcja i montaż systemów znakowania

Stawiamy na transparentność naszych działań

Kodeks etyczny

Nasza firma prowadzi swoją działalność w zgodzie z przepisami i niewiążącymi regulacjami dotyczącymi praw człowieka oraz praw pracowniczych. Każdy z nas ma prawo do własnych przekonań i szacunku.

Kodeks dla dostawców

Dokument prezentuje zestaw zasad, które są dla nas ważne. Chcemy, aby nasz biznes wpływał na ich popularyzację wśród naszych partnerów, których zachęcamy do ich stosowania.

Raport środowiskowy 2023

W raporcie opisujemy całokształt zrealizowanych działań obejmujących m.in inwestycje w zrównoważony rozwój, zieloną produkcję i energię, gospodarkę wodną czy sprawy pracownicze.

Polityka jakości i środowiskowa

W raporcie opisujemy całokształt zrealizowanych działań obejmujących m.in inwestycje w zrównoważony rozwój, zieloną produkcję i energię, gospodarkę wodną czy sprawy pracownicze.

Mamy nasz własny know-how
współpracy z Klientem

Ponieważ najważniejsza jest satysfakcja z efektów.

ATOM, to nasza metoda 4 następujących po sobie etapów, które wynikają bezpośrednio z uzupełniania się procesów.

A

Assess-Analiza

To początkowy etap naszej wspólnej przygody z Klientem. Wykonując audyt i analizę, zapoznajemy się możliwe najszerzej ze specyfiką czekającego na nas wyzwania.

T

Transform-Zmiana

Na podstawie analizy problemy tworzymy koncepcję zmian, które doprowadzą do oczekiwanego przez Klienta rezultatu. Na tym etapie możliwa jest ewolucja pierwotnych koncepcji.

O

Ownership-Własność

Na tym etapie współpracy „przenosimy własność” wykreowanej podczas projektu zmiany. To właśnie wtedy Klient uczy się, jak funkcjonować w nowym, ulepszonym procesie.

M

Measure-Pomiar

Chcemy wiedzieć, czy zrealizowany projekt przyniósł zakładane rezultaty. Na tym etapie obserwujemy efekty zmian i weryfikujemy czy zachodzi potrzeba udoskonalenia.

Spotkanie w biurze
Audyt u klienta

100% transparentnosci

Projekty które prowadzimy są transparentne już od pierwszego kroku (Asses) i pozstają takie do samego końca (Measure). Klient ma świadomość czego się po nas spodziewać, zna kierunek i ścieżkę procesową, jest na bieżąco informowany o postępach.

Procedury dostosowane do Klienta

Z jednej strony uważamy, że standaryzacja jest kluczem do ograniczenia kosztów projektu, z drugiej zaś strony zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest inny. Standardowe procesy winny być optymalizowane do potrzeb każdego Klienta. W naszej filozofii, są zawsze szyte na miarę. 

Spotkanie w biurze
Audyt u klienta

Poznajmy się!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji