Jesteś tutaj:

Wiedza / Aktualności

Konferencja Manufacturing 2024 – wspieramy inicjatywy środowisk naukowych

Odpowiedzialny biznes musi być otwarty na cenne inicjatywy. Z tego powodu wsparliśmy organizację Międzynarodowej Konferencji MANUFACTURING 2024, która odbyła się na Politechnice Poznańskiej. Wiemy, jak ważna jest dzisiaj innowacyjna technologia, zależy nam także na aktywnym wspieraniu lokalnego środowiska naukowego, aby pomagać mu wykorzystać drzemiący potencjał na przyszłość.

Zobacz więcej

Jesteśmy sponsorem Blue Yonder Warsaw Retail Connect

W dzisiejszych czasach, aby sprostać wysokim wymaganiom handlu detalicznego, niezbędne jest dynamiczne i inspirowane przez innowacje podejście. Zaspokojenie potrzeb współczesnych klientów wymaga wdrożenia łańcucha dostaw nowej generacji, charakteryzującego się elastycznością i umiejętnością uczenia się w oparciu o napływające dane.

Zobacz więcej

Relacja i zdjęcia z Seminarium w Warszawie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie naszego zaproszenia i wzięcie udziału w wiosennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej i produkcji, które odbyło się w Warszawie. Miło było zobaczyć naszych stałych klientów, a także poznać przedstawicieli różnorodnych branż z całej Polski. Ostatecznie w seminarium wzięło udział ponad 90 uczestników.

Zobacz więcej

Weźmiemy udział w konferencji Retail Summit 2024

9 kwietnia weźmiemy udział w 15 edycji konferencji Retail Summit, dedykowanej dla branży związanej z handlem detalicznym, łańcuchem dostaw i eRetail. Zaprezentujemy rozwiązania i usługi Blue Yonder m.in. z dziedziny Category Management i Demand & Fulfilment. Zapraszamy na nasze stoisko z numerem 41 sąsiadujące z Tech Invest Stage.

Zobacz więcej

System WMS, Zebra MC94 i Cubiscan 75 PRO na targach Intralogistica

W dniach 24-26 stycznia weźmiemy udział w premierowej edycji Międzynarodowych Targów Logistyki Magazynowej INTRALOGISTICA. Zapraszamy na nasze stoisko D3.12a na którym zaprezentujemy system zarządzania magazynem HKK WMS a także nowości w sprzęcie do automatycznej identyfikacji – komputer mobilny Zebra MC94 i urządzenie do wymiarowania Cubiscan 75 Pro.

Zobacz więcej

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego sięNowego RokuPragniemy serdecznie podziękować za współpracę.Życzymy Państwu zdrowia, radości oraz samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.  Niech nadchodzący czas będzie pełen spokoju i wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Zarząd i Pracownicy HKK Group

Zobacz więcej

Inwentura roczna – informacja dla naszych Klientów i Kontrahentów

Szanowni Państwo,

w dniach 29 listopada (środa) – 1 grudnia (piątek), będziemy przeprowadzać coroczną inwenturę w naszej firmie. W związku z tym informujemy, że od godziny 12:00 w środę (29 listopada) wstrzymujemy sprzedaż, fakturowanie i wysyłkę towarów.

Praca w tych obszarach zostanie wznowiona w poniedziałek 4 grudnia.

Z góry przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Zobacz więcej

HKK Group – Identyfikujemy drogę Twojego sukcesu!

Już od 30 lat wspieramy optymalizację procesów logistyki i produkcji. Współpracujemy z Klientami z niemal każdej branży i o każdym zakresie wielkości organizacji. HKK Group (historycznie HIT – Kody Kreskowe), jest jednym z głównych dostawców sprzętu Zebra, Honeywell, Datalogic, CAB, Toshiba, Brother i Cubiscan w Europie Wschodniej. Posiadamy świetnie wyposażoną drukarnię, która zdolna jest do produkcji najróżniejszych systemów identyfikacyjnych dla magazynów, logistyki i branży retail.

Od lat z powodzeniem wdrażamy systemy informatyczne dla logistyki i produkcji. Nasz zespół Programistów oraz Konsultantów Wdrożeniowych, zrealizował dziesiątki wdrożeń w Europie i w Polsce. Dysponujemy profesjonalnym, wielojęzycznym wsparciem naszych klientów w wymiarze 24/7. W naszej ofercie znaleźć można: System HKK WMS, Rozwiązania kompletacji Voice Picking, System MES, BlueYonder Category Management, BlueYonder Demand, Fulfilment, Labor Management, BlueYonder WMS. Oferujemy narzędzia do: projektowania etykiet i zarządzania drukiem masowym, zarządzania flotą urządzeń mobilnych Soti czy digitalizacji procesów biznesowych w oparciu o kody kreskowe.

Oferujemy urządzenia do automatycznej identyfikacji danych, umożliwiające błyskawiczny odczyt kodów kreskowych lub kodów dwuwymiarowych, wydruk etykiet samoprzylepnych, czy automatyzację procesów logistycznych. Dobieramy, dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy sprzęt wielu światowych producentów. Zarys naszej oferty: Automatyka dla logistyki (Datalogic Matrix); Kolektory danych (terminal Zebra, Zebra MC, terminale Honeywell, Honeywell CT); Drukarki i aplikatory etykiet (drukarka Zebra, Zebra ZT, drukarka CAB, Squix, drukarka Honeywell, drukarka Brother); Technologia RFID (anteny rfid, czytnik rfid); Czytniki kodów kreskowych (skaner Datalogic, Datalogic quickscan, skaner Honeywell, skaner Zebra, skanery kodów), Weryfikacja jakości kodów kreskowych (weryfikatory kodów kreskowych), Komputery panelowe, Komputery przemysłowe (komputer Wincomm), Urządzenia wymiarujące Cubiscan, Cubetape, Oznakowanie trwałe (grawerowanie laserowe).