Jesteś tutaj:

Jesteśmy sponsorem Blue Yonder Warsaw Retail Connect

W dzisiejszych czasach, aby sprostać wysokim wymaganiom handlu detalicznego, niezbędne jest dynamiczne i inspirowane przez innowacje podejście. Zaspokojenie potrzeb współczesnych klientów wymaga wdrożenia łańcucha dostaw nowej generacji, charakteryzującego się elastycznością i umiejętnością uczenia się w oparciu o napływające dane.
retailconnect-by

Warsaw Retail Connect

"The Cognitive Supply Chain is NOW"

Warszawa
10 października 2024 | 09:00 - 17:00

Szkolenia BlueYonder Demand

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego liderzy branży Retail spotkają się, aby odkrywać transformacyjną moc technologii, mającą na celu rozwój optymalizacji łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym zarówno na etapie planowania, jak i realizacji.

Dowiedz się, jak oparte na sztucznej inteligencji planowanie, prognozowanie i płynne rozwiązania wykonawcze rewolucjonizują wydajność operacyjną i podnoszą jakość obsługi klienta. 

Nawiąż kontakt z liderami technologii, uzyskaj wgląd w historie sukcesu i poznaj rzeczywiste zastosowania sztucznej inteligencji kształtujące branże jutra. Uwolnij potencjał adaptacji, ewolucji i rozwoju na szybko zmieniającym się rynku.

Co zyskasz?

  • Uzyskasz dostęp do wiedzy liderów branży, ucząc się z pierwszej ręki na podstawie ich sukcesów i doświadczeń we wdrażaniu rozwiązań kognitywnych i zintegrowanych strategii wykonawczych.
  • Zapoznasz się z konkretnymi, rzeczywistymi zastosowaniami rozwiązań do planowania i realizacji opartych na sztucznej inteligencji, odkrywając, w jaki sposób bezpośrednio zwiększają one wydajność operacyjną i zadowolenie klientów.
  • Wyposażysz się w narzędzia do nawigacji i doskonalenia się na szybko zmieniającym się rynku, ucząc się strategii, które umożliwiają adaptację, ewolucję i innowacje, aby sprostać dynamicznym potrzebom przyszłych klientów.
Udostępnij

Powiązane treści