Jesteś tutaj:

Intensywne zakończenie roku. Targi i konferencje 2022

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od zakończenia roku 2022. Jak zwykle biznesowa codzienność spowodowała, że ostatnie miesiące naprawdę szybko minęły. Był to czas realizacji wielu ciekawych projektów,
targi-konferencje

Wdrożyliśmy systemy WMS dla nowych Klientów, zrealizowaliśmy instalacje systemów automatyki przemysłowej w naprawdę odległych zakątkach globu, przywitaliśmy wielu nowych Współpracowników. Ostatnie tygodnie roku będą bardzo intensywne od strony marketingowej. Weźmiemy udział w kilku naprawdę wartościowych wydarzeniach, oto one.

Kongres Modern Warehouse 2022 (15-16 listopada Novotel Warszawa Airport)

15-16 listopada Novotel Warszawa Airport

Kongres Modern Warehouse to organizowane cyklicznie wydarzenie koncentrujące sie na aspekcie technologicznym funkcjonowania współczesnych centrów dystrybucji, z dużym naciskiem na branżę e-commerce. Podczas tej Imprezy nasi Doradcy podopwiedzą jaką politykę informatyzacji i automatyzacji przyjąć, aby równoważyć skutki pandemii i wojny w Ukrainie. Zapraszamy.

Retail Show 2022

23-24 listopada Expo XXI Warszawa

Na odbywająca się corocznie impreza odbywa się już po raz jedenasty. Jest to forum wymiany opinii i doświadczeń dla branży retail oraz dla Dostawców tej właśnie branży. Na naszym stoisku zaprezentujemy pakiet rozwiązań usprawniających procesy logistyczne dla branży retail autorstwa Blue Yonder oraz rozwiązanie HKK WMS do zarządzania logistyką wewnętrzną naszego autorstwa.

Konferencja Tomorrow Logistics 2022

22 listopada Hotel Mercure Wrocław

To organizowana przez czasopismo Logistics Manager konferencja skupi ekspertów optymalizujących procesy logistyki wewnętrznej i zewnętrznej. Merytoryczny nacisk tego wydarzenia położony zostanie na trendy rozwojowe w obszarze logistyki magazynowej, a zwłaszcza digitalizację oraz automatyzację. Podczas tego wydarzenia zaprezentujemy rozwiązania klasy WMS oraz systemy automatyzujące procesy magazynowe.

Industry 360 I Ogólnopolski Kongres

22 listopada Hotel Novotel Poznań Centrum

Kongres Industry 360 jest wydarzeniem, które akcentuje interdyscyplinarność w obszarze zarządzania produkcją oraz współpracę działu produkcji i działu logistyki. Podczas tego wydarzenia nasi Konsultanci przedstawią systemy wizualnej kreacji przestrzeni produkcji oraz logistyki, a zwłaszcza specjalistyczne oznakowanie informacyjne i bezpieczeństwa.

Udostępnij

Powiązane treści