Jesteś tutaj:

System WMS, Zebra MC94 i Cubiscan 75 PRO na targach Intralogistica

W dniach 24-26 stycznia weźmiemy udział w premierowej edycji Międzynarodowych Targów Logistyki Magazynowej INTRALOGISTICA. Zapraszamy na nasze stoisko D3.12a na którym zaprezentujemy system zarządzania magazynem HKK WMS a także nowości w sprzęcie do automatycznej identyfikacji - komputer mobilny Zebra MC94 i urządzenie do wymiarowania Cubiscan 75 Pro.
hkk intralogistica

Motywem przewodnim naszej obecności na targach będzie System WMS a także nowości w sprzęcie do automatycznej identyfikacji - komputer mobilny Zebra MC9400 i urządzenie do wymiarowania Cubiscan 75 Pro.

Stoisko D3.12a

System WMS

System WMS (warehouse management system), to informatyczny system zarządzania procesami logistyki wewnętrznej. W skład obszarów, które mogą być optymalizowane przy wykorzystaniu systemu WMS wchodzą w szczególności:

  • procesy związane z przyjęciem towarów do magazynu
  • procesy związane ze składowaniem towarów w magazynie
  • procesy związane z wydaniem towarów poza magazyn.

System klasy WMS realizuje cele optymalizacyjne we wspomnianych wyżej obszarach. Dzieje się to głównie poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii automatycznej identyfikacji danych w oparciu o kody kreskowe, kody dwuwymiarowe lub identyfikację radiową RFID, umożliwiającą bezkontaktowy odczyt informacji o produktach.

Wykorzystanie systemu WMS jest jednym z gwarantów biznesowego powodzenia i wzrostu perspektyw na szybki rozwój na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Z naszego doświadczenia wynika, że zakończony sukcesem projekt implementacji systemu magazynowego, przynosi szereg korzyści do których zaliczamy przede wszystkim:

Ręczny komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Kolejna ewolucja ultrawytrzymałej serii MC9000. Teraz o większej mocy i z lepszą łącznością bezprzewodową.

MC9400/MC9450 oferuje najnowsze technologie mobilne. Jest szybszy, gotowy do obsługi aplikacji przemysłowych nowej generacji i wyposażony w moduł skanujący SE58 o rozszerzonym zasięgu z technologią IntelliFocus™, która zapewnia niespotykany dotąd zasięg skanowania. Pełna zgodność wsteczna z akcesoriami do MC9300 pozwala zmodernizować sprzęt do najnowszych funkcji mobilnych, które zwiększają produktywność. Łączność Wi-Fi 6E oraz prywatna i publiczna łączność 5G (tylko transmisja danych) zaspokoją Twoje potrzeby i zapewnią najszybsze dostępne obecnie połączenia bezprzewodowe.

Wymiarowanie w logistyce Cubiscan 75 Pro

Rozwiązania do wymiarowania CUBISCAN to przede wszystkim narzędzia, które w sposób zdecydowany poprawiają jakość danych podstawowych dotyczących produktów, które są przechowywane w magazynie. Jednym z elementów danych podstawowych (master data) są informacje o wadze oraz wymiarach produktów. 

Sam proces wymiarowania zależy od charakteru przedmiotów, które wymiarujemy. Cubiscan oferuje rozwiązania do wymiarowania produktów o regularnych i nieregularnych kształtach oraz rozwiązania do wymiarowania paletZarówno w przypadku produktów i palet, proces wymiarowania jest zautomatyzowany i zajmuje sekundę, a wynik jest bardzo precyzyjny i może być automatycznie zaczytany do każdego systemu zewnętrznego.

Nowość: Cubiscan 75 Pro

Podczas targów zaprezentujemy najnowsze urządzenie do błyskawicznego i precyzyjnego wymiarowania małej i średniej wielkości towarów Cubiscan 75 Pro.

Międzynarodowe Targi Logistyki Magazynowej INTRALOGISTICA.

Takiego zakresu branżowego nie ma żadne inne wydarzenie dotyczące sektora logistyki magazynowej w Polsce. Intralogistica Poland Expo to miejsce, w którym będzie można zaznajomić się z innowacyjnymi systemami magazynowymi, urządzeniami magazynowymi, systemami automatyki i robotyki, najnowszym oprogramowaniem dla intralogistyki, a także możliwościami finansowania i szkoleń w branży. To kompendium wiedzy o rozwoju i pełnej ofercie sektora, z którym zaznajomiona powinna być każda osoba działająca w tym biznesie.

Żadne inne wydarzenie branżowe nie daje tak szerokich możliwości poznania z bliska innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez liderów sektora logistyki magazynowej. To z kolei zasługa Ptak Warsaw Expo, stanowiącego centralny punkt targowy w Europie. Lokalizacja hal sprzyja obecności zagraniczych przedsiębiorców i ekspertów zarówno ze wschodu, jak i zachodu Starego Kontynentu. Nie mająca konkurencji przestrzeń w obiektach zapewnia natomiast możliwość uczestnictwa w pokazach nawet największych maszyn wielkogabarytowych. Tym samym odwiedzający może się przekonać na własne oczy o pełnej mocy możliwości tego sektora.

Źródło: https://intralogisticapoland.com/dla-odwiedzajacych/

Udostępnij

Powiązane treści