Jesteś tutaj:

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Kolejny etap ewolucji ultrawytrzymałej serii MC9000 — teraz o większej mocy oraz z zaawansowanymi funkcjami skanowania i najszybszymi połączeniami komórkowymi i Wi-Fi — Wi-Fi 6E i 5G
Zebra MC94

Blisko pięć milionów ultrawytrzymałych komputerów mobilnych z serii MC9000 pomogło usprawnić procesy i zabezpieczyć je przed błędami w najtrudniejszych nawet warunkach — od zakładów produkcyjnych i magazynów po porty, place przeładunkowe oraz sklepy detaliczne.

Oto kolejna ewolucja tej niezwykle udanej rodziny ręcznych komputerów mobilnych: MC9400/MC9450. Te wyposażone we wszystkie najnowsze technologie mobilne urządzenia są szybsze i gotowe do obsługi nowej generacji aplikacji przemysłowych.

Dzięki największemu na świecie zasięgowi skanowania — od odległości na wyciągnięcie dłoni po ponad 30,5 m (100′) — skanowanie jest łatwiejsze. A dzięki Wi-Fi 6E oraz prywatnej i publicznej łączności 5G zyskasz najszybsze dostępne obecnie połączenia bezprzewodowe — oraz możliwość łatwego i ekonomicznego rozszerzenia sieci bezprzewodowych na najbardziej nawet rozległe przestrzenie, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dzięki czterokrotnie większej przepustowości i pojemności, trzykrotnie większej prędkości i nawet trzykrotnie szerszemu dostępnemu pasmu pracownicy zyskują niezawodną pracę i natychmiastowy czas reakcji aplikacji, zwiększając produktywność i wydajność procesów roboczych

Udostępnij

Powiązane treści