Jesteś tutaj:

Wiedza / Porady eksperckie

Etykiety samoprzylepne dla Twojego biznesu – 10 najlepszych zastosowań

Czy wiesz, że etykiety samoprzylepne mogą być niezwykle cennym narzędziem dla Twojej firmy? Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą działalność gospodarczą, czy duże przedsiębiorstwo, etykiety mają wiele zastosowań przynoszących wymierne korzyści. W tym artykule przedstawiamy 10 najlepszych sposobów wykorzystania etykiet samoprzylepnych w Twojej firmie.

Zobacz więcej

Kody kreskowe – czy to wciąż dobra inwestycja na przyszłość?

Robotyka, automatyzacja, sztuczna inteligencja – te słowa coraz mocniej rozbrzmiewają w teraźniejszej gospodarce, a już chyba każdy z nas zetknął się, jeśli nie w praktyce, to przynajmniej w teorii z generatywną AI. Czy w takim świecie leciwe kody kreskowe mogą jeszcze stanowić gwarancję w optymalizacji logistyki i produkcji?

Zobacz więcej

Produkcja przyszłości – machine vision, MES, digital twin, robotyzacja, RFID

Producenci od lat znajdują się w forpoczcie postępu technologicznego. To właśnie ta branża poszukuje redukcji kosztów o każdy ułamek procenta, wiedząc, że efektywna produkcja pomoże w byciu konkurencyjnym na bardzo wymagających rynkach. Czego powinny się spodziewać firmy technologiczne w następnych latach? W tym artykule opowiemy, jak podążać za zmianami technologicznymi inwestując w generowanie przewagi, co w konsekwencji pozwoli na odniesienie sukcesu rynkowego.

Zobacz więcej

Przywieszki i etykiety bezklejowe – identyfikacja dla każdej branży

W dzisiejszym świecie, gdzie identyfikacja produktów odgrywa kluczową rolę, wybór odpowiednich etykiet staje się niezwykle istotny, zwłaszcza w branżach takich jak przemysł spożywczy, ogrodnictwo, tekstylia, żywność, budownictwo, czy chemia. Warto poznać zalety i możliwości dwóch segmentów z naszej oferty: różnego rodzaju przywieszek, etykiet bezklejowych czy opasek identyfikacyjnych.

Zobacz więcej

System i oznakowanie 5S w magazynie

Wdrożenie systemu WMS oznacza wprowadzenie w magazynie nowych porządków. Pomóc w tym może system 5S, który wsparty odpowiednim oznakowaniem i organizacją przestrzeni sprawi, że Twoje centrum dystrybucji stanie się wizytówką firmy oraz centrum tworzenia przewagi konkurencyjnej. Na czym polega funkcjonowanie systemu i oznakowania 5S?

Zobacz więcej

HKK Group – Identyfikujemy drogę Twojego sukcesu!

Już od 30 lat wspieramy optymalizację procesów logistyki i produkcji. Współpracujemy z Klientami z niemal każdej branży i o każdym zakresie wielkości organizacji. HKK Group (historycznie HIT – Kody Kreskowe), jest jednym z głównych dostawców sprzętu Zebra, Honeywell, Datalogic, CAB, Toshiba, Brother i Cubiscan w Europie Wschodniej. Posiadamy świetnie wyposażoną drukarnię, która zdolna jest do produkcji najróżniejszych systemów identyfikacyjnych dla magazynów, logistyki i branży retail.

Od lat z powodzeniem wdrażamy systemy informatyczne dla logistyki i produkcji. Nasz zespół Programistów oraz Konsultantów Wdrożeniowych, zrealizował dziesiątki wdrożeń w Europie i w Polsce. Dysponujemy profesjonalnym, wielojęzycznym wsparciem naszych klientów w wymiarze 24/7. W naszej ofercie znaleźć można: System HKK WMS, Rozwiązania kompletacji Voice Picking, System MES, BlueYonder Category Management, BlueYonder Demand, Fulfilment, Labor Management, BlueYonder WMS. Oferujemy narzędzia do: projektowania etykiet i zarządzania drukiem masowym, zarządzania flotą urządzeń mobilnych Soti czy digitalizacji procesów biznesowych w oparciu o kody kreskowe.

Oferujemy urządzenia do automatycznej identyfikacji danych, umożliwiające błyskawiczny odczyt kodów kreskowych lub kodów dwuwymiarowych, wydruk etykiet samoprzylepnych, czy automatyzację procesów logistycznych. Dobieramy, dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy sprzęt wielu światowych producentów. Zarys naszej oferty: Automatyka dla logistyki (Datalogic Matrix); Kolektory danych (terminal Zebra, Zebra MC, terminale Honeywell, Honeywell CT); Drukarki i aplikatory etykiet (drukarka Zebra, Zebra ZT, drukarka CAB, Squix, drukarka Honeywell, drukarka Brother); Technologia RFID (anteny rfid, czytnik rfid); Czytniki kodów kreskowych (skaner Datalogic, Datalogic quickscan, skaner Honeywell, skaner Zebra, skanery kodów), Weryfikacja jakości kodów kreskowych (weryfikatory kodów kreskowych), Komputery panelowe, Komputery przemysłowe (komputer Wincomm), Urządzenia wymiarujące Cubiscan, Cubetape, Oznakowanie trwałe (grawerowanie laserowe).