Jesteś tutaj:

Spotkajmy się na targach RetailShow!

W dniach 22-23 listopada, po raz kolejny weźmiemy udział w międzynarodowych targach wyposażenia sklepów RetailShow. Jak co roku zapraszamy na nasze stoisko A07B.
Targi retail show

Motywem przewodnim naszej obecności na tegorocznych targach będzie zastosowanie nowoczesnych narzędzi od BlueYonder dedykowanych sektorowi retail.

Kobieta korzystająca z Category Management Blue Yonder

Category Management

Zarządzanie kategorią to jeden z kluczowych elementów profesjonalnego kierowania sprzedażą w sieciach handlowych. Ten obszar oprogramowania BlueYonder, umożliwia efektywniejsze tworzenie precyzyjnych planogramów, dla poziomu całego sklepu (space planning) a także tworzenie zaawansowanych planów rozkładu asortymentu w sklepie (floor planning). Wśród zaawansowanych funkcji oprogramowania Category Management, warto także wspomnieć o zarządzaniu asortymentem, czy funkcji uproszczenia generowania planogramów.

Blue Yonder WMS

System Blue Yonder WMS to lider globalnego rankingu Gartner® Magic Quadrant™ dla systemów zarządzania magazynem. System zarządzania magazynem Blue Yonder umożliwia sprawną egzekucję zadań związanych z prowadzeniem logistyki magazynowej w największych nawet centrach dystrybucji. Dzięki rozbudowanym standardowym funkcjonalnościom możliwe jest łatwe i szybkie integrowanie elementów automatyki logistycznej w procesy nadzorowane przez system Blue Yonder.

by-fullfilment

Labor Management

Rozwiązanie Labor Management by BlueYonder to potężne narzędzie do zarządzania pracownikami na terenie centrum dystrybucji czy magazynu. Dzięki jego zastosowaniu, możliwe jest ciągłe analizowanie efektywności pracowników pod względem wcześniej zdefiniowanych parametrów, oraz wskazywanie rozwiązań do możliwych usprawnień. Możliwość definiowania personalizowanych dashboardów czy powiadomień pozwala na precyzyjną kontrolę efektywności załogi.

Demand

Pakiet oprogramowania Demand, to narzędzie do precyzyjnego planowania popytu, na bazie informacji historycznych, oraz na podstawie analizy prowadzonej z wykorzystaniem algorytmów opartych na technologii machine learning. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Demand, dowiesz się co, komu, kiedy i w jakiej ilości sprzedasz. 

Fulfilment

Blue Yonder Fulfillment zapewniają zaawansowane zarządzanie dostawcami z najnowocześniejszą logiką optymalizacji zamówień. Uruchamia ona proces zamówień klientów, w oparciu o ich optymalną ekonomicznie częstotliwość, a także politykę bezpieczeństwa zapasów. Minimalizując potrzebę tworzenia przyspieszonych zamówień na niewielką liczbę produktów (pomiędzy standardowym cyklem), rozwiązanie to pomoże zorganizować planowanie oparte na maksymalizacji zysku i minimalizacji strat. 

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce.

Najbliższa, 12-ta edycja, odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2023 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w największej hali nr 1. Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany będzie Modelowy Sklep – The Perfect Store, w którym można poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept – oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

Udostępnij

Powiązane treści