Jesteś tutaj:

Relacja i zdjęcia z Seminarium w Uniejowie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w jesiennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej.
IMG_7342

Była to doskonała okazja aby poznać najnowsze rozwiązania i trendy w zakresie oprogramowania WMS, sprzętu AutoID i oznakowania. Podziękowania należą się oczywiście naszym partnerom, którzy wsparli nas organizacyjnie i merytorycznie – Honeywell, GS1 Polska i Innoship.

Podczas seminarium zaprezentowaliśmy podstawowe procesy magazynowe odbywające się w systemie HKK WMS takie jak przyjęcie, składowanie, kompletację multi order picking z wykorzystaniem technologii Voice, kończąc na wydaniu wspartym platformą Innoship.

W kolejnych panelach uczestnicy mogli poznać bestsellerowe rozwiązania z oferty terminali, skanerów czy drukarek etykiet Honeywell. Opowiedzieliśmy także o realnych korzyściach płynących z właściwej master daty, dzięki wykorzystaniu urządzeń do wymiarowania Cubiscan i Apache od AKL-tec GmbH.

W trakcie naszego seminarium nie mogło także zabraknąć miejsca dla wiedzy o standardach GS1, kodach kreskowych, czy kodach 2D, które coraz częściej wykorzystywane są w rozszerzonej identyfikacji produktów.

Na zakończenie odbyło się zwiedzanie Browaru Wiatr połączone z pasjonującą opowieścią o kraftowym piwie, które było upominkiem dla wszystkich naszych gości

Do zobaczenia na kolejnych seminariach w 2024 roku!

Udostępnij

Powiązane treści