Jesteś tutaj:

Nowy rok będzie dla nas przełomowy

dziękujemy za mijający rok owocnej współpracy. Pomimo trudnej sytuacji geopolitycznej, robimy wszystko, aby dostępność, czas realizacji i warunki świadczonych przez nas usług, pozostawały na niezmiennie wysokim poziomie.
hkkgroup-intro

Zapewniamy, że w przyszłym roku zrobimy wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Satysfakcja naszych Klientów i Partnerów jest naszym priorytetem.

Co przed nami?

Nowy rok będzie dla nas przełomowy. Zmieniamy identyfikację wizualną, uruchamiamy nową stronę internetową, a także rozpoczynamy działalność pod handlową nazwą HKK Group.

Ma to bezpośredni związek z naszą międzynarodową ekspansją, a także potrzebą lepszej komunikacji z naszymi Klientami i Partnerami. Od strony formalno-prawnej, ta zmiana nie przyniesie ze sobą żadnych skutków.

Z wyrazami szacunku, życząc wielu sukcesów w roku 2023.

Jędrzej Iglewski
Członek Zarządu

Jakub Iglewski
Członek Zarządu

HKK Group – działamy na rynku od 30 lat

Początki naszej przygody ze światem automatycznej identyfikacji sięgają roku 1993 (pod inną formą prawną). W tej formie organizacyjnej oraz pod tą nazwą działamy od roku 1997. Z roku na rok powiększa się gron naszych współpracowników, obsługiwanych rynków, czy systemów i technologii, które wdrażamy.

Udostępnij

Powiązane treści