Jesteś tutaj:

Relacja i zdjęcia z Seminarium w Warszawie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie naszego zaproszenia i wzięcie udziału w wiosennej edycji seminarium poświęconego nowoczesnej logistyce magazynowej i produkcji, które odbyło się w Warszawie. Miło było zobaczyć naszych stałych klientów, a także poznać przedstawicieli różnorodnych branż z całej Polski. Ostatecznie w seminarium wzięło udział ponad 90 uczestników.
IMG_0735

Podziękowania należą się oczywiście naszym partnerom, którzy wsparli nas organizacyjnie i merytorycznie – w pierwszej kolejności Zebra Technologies, a także GS1 Polska i Politechnika Poznańska.

Seminarium było doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań i trendów w zakresie oprogramowania WMS , sprzętu Auto ID, wymiarowania Cubiscan, czy technologii RFID. Nie zabrakło także przestrzeni, aby przedstawić topowe rozwiązania w zakresie automatyki, Machine Vision i Fixed Industrial Scanning, co ze znanym sobie entuzjazmem, uczynił nasz kolega Sulisław Słomski.

Dr inż. Krzysztof Żywicki przedstawił efekt naszej dotychczasowe współpracy z Politechniką Poznańską. Mowa tutaj o zintegrowanej platformie Manufacturing Operations Management, dzięki której przedsiębiorcy będą w stanie przejąć pełną kontrolę nad procesami mającymi miejsce w ich fabrykach i magazynach Projekt Digitio został wsparty środkami z funduszu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

W kolejnych panelach uczestnicy mogli poznać nowości z oferty terminali i rozwiązań noszonych marki Zebra, które przedstawił Marcin Kalisiak.

Swoje wystąpienie miał również Maciej Krupa, odpowiedzialny w naszej firmie za systemy i rozwiązania Blue Yonder. Zainspirował on wszystkich tematem uczącego się łańcucha dostaw (Cognitive Supply Chain) i wynikających z tego realnych korzyści dla biznesu.

W trakcie seminarium nie mogło także zabraknąć miejsca dla wiedzy o standardach GS1, kodach kreskowych, czy kodach 2D, które coraz częściej wykorzystywane są w rozszerzonej identyfikacji produktów.

Na zakończenie odbyło się spotkanie z przewodnikiem, który opowiedział o bogatej historii Browarów Warszawskich, na terenie których odbywało się seminarium. Każdy z uczestników miał również możliwość spróbowania kraftowego piwa.

Do zobaczenia na kolejnych tego typu wydarzeniach, które będziemy organizować w tym roku!

Udostępnij

Powiązane treści