Jesteś tutaj:

Z wiosną rozkwitają nasze możliwości produkcyjne w obszarze znaków.

W końcu nadchodzi wiosna, przyroda budzi się do życia, a świat za oknem pięknieje. W tym optymistycznym czasie chcemy pochwalić się nowymi możliwościami produkcyjnymi w obszarze znakowania.
Touchstone Canon - wydruki

Jak wiecie posiadamy profesjonalną drukarnię etykiet i różnego rodzaju oznaczeń. Od dłuższego czasu, nasza produkcja w coraz to większym stopniu opiera się na technologiach cyfrowych. To właśnie kolejna cyfrowa maszyna drukująca dołącza do naszego nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki niej będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć wydajność a także zakres naszych usług. 

Maszyna drukarska Canon Arizona 1300

Maszyna drukująca z serii Arizona 1300 (źródło zdjęcia: Canon).

Drukarka Colorado - druk etykiet WMS o zmiennej treści

Oznakowanie magazynów - główna linia produktowa drukarni wielkoformatowej HKK Group.

Filozofią działania naszej organizacji, jest bycie tak zwanym „one-stop shop” dla każdej potrzeby logistycznej naszych Klientów. Działając w zgodzie z tym hasłem, dostarczamy zarówno systemy zarządzania magazynem klasy WMS, urządzenia do automatycznej identyfikacji danych, jak i rozwiązania do oznakowania magazynu.

Sama koncepcja oznakowania przestrzeni logistycznej, wykracza jednak poza dostawę samego oznakowania. Początkiem każdego projektu jest stworzenie koncepcji oznakowania, która z jednej strony skonfrontuje potrzeby systemowe związane z funkcjonującym w magazynie systemem informatycznym, a z drugiej strony weźmie pod uwagę uwarunkowania funkcjonalne i informacyjne, stawiane przed systemem oznakowania magazynowego.

Na bazie takiego projektu tworzone są konkretne znaki oraz mapa ich umiejscowienia. Po akceptacji całej koncepcji, następuje produkcja oraz w kolejnej fazie, profesjonalna instalacja oznakowania magazynowego. Nasza oferta obejmuje swoim zasięgiem wszelkie oznaczenia magazynowe, a zwłaszcza oznaczenia regałów wysokiego składu, oznaczenia miejsc posadzkowych, etykiety lokalizacyjne, znaki podwieszane, tablice informacyjne i wiele innych elementów.

Oznakowanie biur, różnych obiektów
i przestrzeni publicznej.

Rynek pracownika, dbałość o wizerunek i ciekawą koncepcję aranżacji wnętrza, czy regulacje prawne w obszarze higieny miejsca pracy sprawiają, że biura, czy przestrzenie wspólne w miejscach pracy, powinny być oznakowane w sposób oryginalny, estetyczny i funkcjonalny.

Wspólnie sprawiamy, że oferowane przez naszych Klientów warunki pracy stają się atrakcyjniejsze. Przekłada się to na wizerunek firmy i skuteczność rekrutacji. Każdy z nas woli przecież wybrać taką przestrzeń, w której czuje się po prostu dobrze i może pracować w komfortowych warunkach.

Do portfolio produktów w tym właśnie obszarze zaliczyć możemy wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne takie jak tapety, tablice informacyjne, szyldy, tabliczki i inne nośniki, których celem jest informowanie i organizowanie przestrzeni biurowej. W naszej ofercie znaleźć można cały szereg innych rozwiązań dekoracyjnych szytych na miarę potrzeb każdego Klienta.

Kawiarenka w biurowcu firmy PAW DRUK

Efekty specjalne w druku wielkofromatowym.

Urządzenia, które w ostatnim czasie wzbogaciły nasz park maszynowy, oferują szereg możliwości zwiększających walory estetyczne oznakowania produktów. Rzeczą oczywistą jest, że każda z posiadanych przez nas maszyn drukarskich umożliwia personalizację, czyli zadruk indywidualnych kodów kreskowych lub innej zmieniającej się treści na etykietach, znakach czy tablicach.

Posiadamy jednak znacznie szersze możliwości produkcyjne, dzięki którym możemy drukować etykiety czy tablice w technologii wypukłego druku wielowarstwowego, co umożliwia np. tworzenie tablic informacyjnych w alfabecie Braille’a, czy imitowanie struktury materiałów naturalnych na wydrukach.

Kolejnym ciekawym efektem, jest możliwość użycia lakierów wybiórczych o różnym stopniu matowienia na jednym wydruku. Nadaje to szlachetną formę wydrukowi w wielkim formacie, co jeszcze do niedawna było zarezerwowane tylko dla produktów o mniejszych wymiarach. Te cechy to tylko mały wycinek naszych możliwości, chętnie podzielimy się z Wami doświadczeniami z naszych realizacji.

Udostępnij

Powiązane treści