Jesteś tutaj:

Konferencja Manufacturing 2024 – wspieramy inicjatywy środowisk naukowych

Odpowiedzialny biznes musi być otwarty na cenne inicjatywy. Z tego powodu wsparliśmy organizację Międzynarodowej Konferencji MANUFACTURING 2024, która odbyła się na Politechnice Poznańskiej. Wiemy, jak ważna jest dzisiaj innowacyjna technologia, zależy nam także na aktywnym wspieraniu lokalnego środowiska naukowego, aby pomagać mu wykorzystać drzemiący potencjał na przyszłość.
IMG_2526

Poznań
14 - 16 maja | Politechnika Poznańska

Międzynarodowa Konferencja
Naukowo - Technologiczna

Celem konferencji MANUFACTURING jest przegląd stanu wiedzy, prezentacja wyników prac naukowych, wdrożeń i innowacji, a także stworzenie międzynarodowego forum upowszechniania i wymiany doświadczeń z zakresu projektowania i budowy maszyn, produkcji technologii, metrologii, szybkiego prototypowania i rzeczywistości wirtualnej oraz zarządzania produkcją.

Dodatkowo konferencja MANUFACTURING pełni rolę integracyjną dla środowiska naukowego z otoczeniem gospodarczym. Umożliwia to nawiązywanie współpracy z partnerami z przemysłu i biznesu oraz z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi.

Organizatorami konferencji jest Fundacja na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej i Wydział Inżynierii Mechanicznej PP.

Udostępnij

Powiązane treści