Jesteś tutaj:

Otrzymaliśmy srebrny medal zrównoważonego rozwoju EcoVadis

Traktujemy poważnie wyzwania stojące przed dzisiejszym biznesem. Dzięki tej świadomości możemy rozwijać się w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniających się warunkach.
ecovadis-2023-hkk

Równolegle zależy nam na transparentności i obiektywności naszych działań, dlatego po raz kolejny poddaliśmy się ocenie w zakresie zrównoważonego rozwoju przez niezależny instytut EcoVadis. Ma to na celu zwiększenie przejrzystości, jeszcze trafniejsze spełnianie oczekiwań naszych klientów i partnerów oraz zidentyfikowanie obszarów, które można jeszcze poprawić.

Z 63 punktami na 100, HKK Group została umieszczona znaczenie powyżej średniej wśród firm z podobnej branży i wielkości. Stawia nas to w gronie 25 procent najlepszych spośród ponad 100 000 organizacji ocenianych przez EcoVadis na całym świecie. 

Jesteśmy szczególnie dumni z bardzo wysokiego wyniku w kategorii środowisko. Jest to efekt kilku ważnych inwestycji, jakie udało się nam przeprowadzić w ostatnim czasie. Wśród nich warto wyróżnić m.in. instalację paneli fotowoltaicznych (100 000 KwH), zakup pompy ciepła, modernizację kotła C.O. oraz systemu oświetlenia miejsc pracy.

Z nie mniejszą troską podchodzimy do wartości jaką są ludzie. Zależy nam, aby wszyscy w naszej firmie czuli się dobrze. Słuchamy głosów naszych koleżanek i kolegów, starając się kształtować naszą codzienną pracę w oparciu o ich zdanie i pomysły. 100% naszej załogi jest objęta programami finansowanymi z Funduszu Socjalnego. Zapewniamy możliwość rozwoju osobistego dzięki szkoleniom i warsztatom. Wdrożyliśmy także kodeks zasad etycznych w postępowaniu wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Trzecim i również bardzo ważnym obszarem, są nasze działania na rzecz potrzebujących. Angażujemy się w sprawy ważne dla ludzi, niezależenie od tego, czy pochodzą z bliższego, czy z dalszego otoczenia. Pomagamy tym, którzy tego potrzebują, organizując firmowe zbiórki dla dzieci i włączając się w różne akcje charytatywne. Wierzymy, że dobro wraca!

Srebrny medal EcoVadis 2023 jest dla nas zachętą do dalszych starań i ciągłego rozwoju w kolejnych latach.

Udostępnij

Powiązane treści