Jesteś tutaj:

HKK Group – drukujemy etykiety już od ponad 20 lat

Jednym z kluczowych elementów, który umożliwia zastosowanie technologii Auto ID, jest możliwość oznaczania produktów kodem kreskowym, który jest nadrukowany na etykiecie samoprzylepnej (z wykorzystaniem specjalistycznych drukarek etykiet).
Etykiety HKK zestaw

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem całej palety usług i produktów do optymalizacji procesów logistyki. Od samego początku naszej działalności, staramy się kierować zasadą bycia „one stop shop” dla wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje organizacje w obszarze magazynowania i automatyzacji. Etykiety stały się jednym z najważniejszych części naszej działalności. Poniżej kilka faktów na ten temat.

Etykiet samoprzylepne produkowane metodą tradycyjną.

Przygodę z drukiem etykiet samoprzylepnych rozpoczynaliśmy od ich sztancowania metodą tradycyjną z użyciem wykrojników i maszyn rotacyjnych. Tego typu rozwiązania, do dzisiaj stanowią podstawową metodę produkcji wielkogabarytowej.

Kilka lat później oprócz produkcji etykiet czystych, rozpoczęliśmy również produkcję przywieszek i etykiet drukowanych. Wspominamy o przywieszkach nie bez przyczyny. Są one bardzo popularną formą identyfikacji w ogrodnictwie, szkółkarstwie, czy w przemyśle mięsnym.

Na przestrzeni czasu, znacząco rozwinęliśmy nasze możliwości drukarskie. W chwili obecnej jesteśmy w stanie wyprodukować etykiety w kilkunastu kolorach oraz zaopatrzyć je w bogate zdobienia, takie jak tłoczenie czy złocenie.

Cyfrowa rewolucja, również w obszarze produkcji etykiet.

Historia produkcji etykiet samoprzylepnych przez HKK Group dzieli się na dwa etapy: przed drukiem cyfrowym i po nadejściu druku cyfrowego. Od kilku lat drukujemy etykiety w technologii cyfrowej. Technologia ta pozwala na uniknięcie dużych kosztów etapu przygotowania poligraficznego, co zmniejsza koszty zwłaszcza małych nakładów etykiet. Dzięki inwestycji w druk cyfrowy jesteśmy również w stanie drukować etykiety o zmiennej treści (personalizowane), niezależnie, czy potrzeba ich tysiąc, czy milion.

HKK Group drukarnia z doświadczeniem i potencjałem.

W chwili obecnej nasza drukarnia wspiera pozostałe gałęzie naszej działalności. Dzięki wszechstronnej wiedzy naszych Doradców i Konsultantów, jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne rozwiązania do optymalizacji łańcucha dostaw.

magazyn-oznakowanie-regaly-grafika
Udostępnij

Powiązane treści